Simple Session 13 võitsid Kevin Peraza ja Max Kruglov
[18.03.13] Facebook Twitter

16. ja 17. märtsil Tallinnas Saku Suurhallis toimunud Simple Session 13 kaks pikka päeva kestnud rula- ja trikirattavõistlustele pani eile õhtul punkti BMX finaal, mille võitis Kevin Peraza Mehhikost, seljatades teiseks tulnud Michael Berani Tshehhist ning kolmandaks tulnud britti Harry Maini. Rulavõistluse pani kinni venelane Max Kruglov, kellele järgnes brasiillane Kevin Hoefler ja kolmandana hollandlane Tim Zom.

Parimateks eestlasteks tunnustati ning premeeriti Swedbanki poolt välja pandud 500-eurose auhinnarahaga rulatajat Raul Urbergi (platseerus poolfinaalides 14. kohale, jäädes kõigest teisena finaalilati alla) ning trikirattur Rasmus Paimret, kes tuli BMX-kvalifikatsioonides 51. kohale. Kokku osales Simple Session 13-l 11 Eesti trikiratturit ja 15 rulatajat.

Tüdrukute BMX-võistlusel Sister Session võistles 11 naistrikiratturit üle maailma. Teist aastat Simple Sessionil korraldatud võistluse võitis taaskord Camila Harambour Tshiilist, taaskord tuli teiseks ameeriklanna Angie Marino ning kolmandaks Georgia Wheaty Suurbritanniast.

Red Bulli parima rulatriki võistluse pani kinni pronksimees Tim Zom (trikk: kõrgelennuline ja kiire gap ollie to backside noseblunt). Teiseks tuli hõbedamees Kevin Hoefler ning tema bigspin frontside blunt. Kolmanda koha vääriliseks hindasid kohtunikud Diego Fiorese BRA, kes sooritas triki switch 270 backside lipslide.

Failure BMX parima triki võistluspargi kollasel välgunoole-kujulisel obstaaklil peetud parima BMX-triki võistlusel võidutses ameeriklane Stevie Chruchill (360 to feeble), teiseks tuli samuti ameeriklane Trey Jones (sprocket nose 360, mis võitis ka Xboxi interaktiivse parima triki hääletamise võistluse) ning kolmandaks jällegi ameeriklane Dan Foley (180 gap backwards manual).

Rulatajate oskusi hindasid kohtunikud Kirill Korobkov (RUS), Martin Karas (CZE), Vesa Ikola (FIN), Dan Gates (GBR) ja Pärtel Niitaru (EST). BMXisõitu (nii põhivõistlust kui ka Sister Sessionit) hindasid Bart de Jong (NED), Paul de Jong (NED), Achim Kujawski (GER), Antti Huottari (FIN) ja Jon Taylor (GBR).

Pealtvaatajate ja võistlejate meeleolu hoidsid üleval tuntud ja tunnustatud BMX-kommentaatorid Zack "Catfish" Yankush ja Darryl Nau. Rulavõistluste päevajuhid olid Dave "Double D" Duncan ning Tim O'Connor.

Maailma kõige populaarsemaks rula- ja BMX-võistluseks peetaval Simple Sessionil võistles kokku 104 trikiratturit ning 71 rulatajat üle maailma, sealhulgas Eesti ja Baltimaade paremik.

Reaalajas kuvatava punktisüsteemiga otseülekanne Simple Sessionilt oli jälgitav võistluse kodulehel www.session.ee/live ning ülekannet edastava ekstreemspordikanali Extreme Sports Channeli kodulehel www.extreme.com. Veebiülekanne on sel aastal esmakordselt eriti kõrgekvaliteedilise täis-HD pildiga. Extreme Sports Channeli kaudu jõudsid Simple Sessioni BMX-finaalid esmakorselt ka Xbox 360 mängukonsooli kasutajateni. Tegemist oli esimese otseülekandes edastatud spordisündmusega Xbox Live keskkonnas, millele oli EMEA piirkonnas lisatud interaktiivne publiku kaasamine - otseülekande pauside ajal said võistlusele mängukonsooli vahendusel kaasa elajad hinnata mõni tund varem Simple Sessionil toimunud parima BMX-triki võistluse osalisi.

Simple Session 13 võistlustest valmib neli erisaadet, mis jõuavad peatselt ka Extreme Sports Channeli eetrisse.

Simple Sessioni meeskond tänab väga oma toetajaid, kelleks on esitleja Nestle Lion, DC, Red Bull, Swedbank, Quintin, Freegun, Failure, Primo, Subrosa, Shadow, Rite, EAS, Tallinna linn, Hasartmängumaksu nõukogu ja Kultuurkapital.


BMX finaalide tulemused
[17.03.13] Facebook Twitter

1 Kevin Peraza MEX 444
2 Michael Beran CZE 437
3 Harry Main GBR 433

4 Daniel Sandoval USA 432
5 Kyle Baldock AUS 427
6 Logan Martin AUS 425
7 Devon Smillie USA 420
8 Pat Casey USA 414
9 Bruno Hoffman GER 413
10 Todd Meyn AUS 410
11 Stevie Churchill USA 408
12 Simone Barraco ITA 404
13 Trey Jones USA 399
14 Daniel Tünte GER 395
15 Alex Kennedy GBR 390
16 Tommy Dugan USA 390
17 Ryan Taylor GBR 387
18 Jack Clark GBR 385
19 Josh Harrington USA 383
20 Shanon Farrugia AUS 377
20 Anthony Perrin FRA 377
22 Jack Watts GBR 376
23 Sebastian Keep GBR 375
24 Dan Paley GBR 368


Sister Session TULEMUSED
[17.03.13] Facebook Twitter

1 Camila Harambour CHI 387
2 Angie Marino USA 377
3 Georgia Wheaty GBR 369

4 Katya Kruglova RUS 357
5 Minato Oike JPN 350
6 Shanice Silva Cruz NED 344
7 Rebecca Berg GER 322
8 Ashley Armstrong GBR 319
9 Vanessa Gerner GER 304
10 Dorothea Dähn GER 284
11 Cédrine Tretout FRA 277


Rulafinaali TULEMUSED
[17.03.13] Facebook Twitter

1 Max Kruglov RUS 281/220
2 Kelvin Hoefler BRA 224/268
3 Tim Zom NED 266/177
4 Gard Hvaara NOR 157/258
5 Maxim Habanec CZE 241/257
6 Gosha Konishev RUS 255/218
7 Alex Mizurov GER 250/197
8 Phil Zwijsen BEL 221/247
9 Fernando Bramsmark SWE 243/235
10 Ruben Rodrigues POR 217/240
11 Tomas Vintr CZE 226/228
12 Austyn Gillette USA 211/160
13 Nikolai Alin FIN 169/210
14 Samu Karvonen FIN 203/161
15 Manny Santiago USA 191/168


Rulafinaalide stardilist
[17.03.13] Facebook Twitter


Sister Session tüdrukute BMX-võistluse stardilist
[17.03.13] Facebook Twitter


Rula poolfinaalide start list
[17.03.13] Facebook Twitter


BMX-finaalide stardilist
[16.03.13] Facebook Twitter


BMX-kvalifikatsiooni tulemused
[16.03.13] Facebook Twitter


1 Kyle Baldock AUS 381
2 Kevin Peraza MEX 376
3 Daniel Sandoval USA 369
4 Devon Smillie USA 365
5 Logan Martin AUS 358
6 Pat Casey USA 357
7 Todd Meyn AUS 356
8 Harry Main GBR 355
9 Stevie Churchill USA 350
10 Simone Barraco ITA 346
10 Daniel Tünte GER 346
12 Jack Watts GBR 345
13 Bruno Hoffman GER 343
13 Alex Kennedy GBR 343
15 Dan Paley GBR 341
16 Ryan Taylor GBR 337
17 AJ Anaya USA 336
18 Anthony Perrin FRA 335
19 Tommy Dugan USA 334
20 Trey Jones USA 333
21 Michael Beran CZE 332
21 Sebastian Keep GBR 332
23 Shanon Farrugia AUS 331
24 Jack Clark GBR 330

______________________


25 Josh Harrington USA 329
25 Eddie Zunda LAT 329
27 Maxime Charveron FRA 328
28 Mark Love GBR 326
29 Dawid Godziek POL 324
30 Greg Illingworth RSA 323
30 Keith Schmidt USA 323
32 Janek Wentzky GER 322
33 Denis Pavlov RUS 320
33 Daniel Wedemeijer NED 320
35 Diogo Santos POR 316
36 Dan Foley USA 315
36 Pat Laughlin USA 315
38 Justin Fouque FRA 314
38 Ricky Moseley USA 314
40 Vince Byron AUS 312
41 Dillon Lloyd CAN 311
42 Lahsaan Kobza USA 310
43 Tyler Fernengel USA 308
44 Viktors Kronbergs LAT 306
44 Santiago Muńoz COL 306
44 Dan Norvell USA 306
47 JB Peytavit FRA 305
48 Ludwig Oskarsson SWE 302
49 Aaron Ross USA 301
50 Mark Mulville USA 300
51 Rasmus Paimre EST 299
52 Ola Selsjord NOR 298
53 Paul Ryan GBR 297
54 Ondra Sléz CZE 296
55 Leandro Moreira BRA 294
56 Janis Cunculis LAT 292
56 Markus Reuss GER 292
58 Scott Ditchburn GBR 288
58 Dustin Grice USA 288
60 Davide Altobelli ITA 287
61 Brandon Webster CAN 285
62 Anton Evstifeev RUS 284
62 Panagiotis Manaras GRE 284
64 David Budko LTU 283
64 Ole André Kristiansen NOR 283
66 Adrian Malmberg SWE 282
67 Denis Canina BRA 281
67 Jason Phelan IRL 281
69 Nick DiGeroloma USA 280
70 Erik Orgo EST 276
71 Talis Viirpalu EST 275
72 Mike Gray CAN 274
72 Stefan Lantschner ITA 274
74 Dean Cueson GBR 271
74 Brian Kachinsky USA 271
76 Matthias Dandois FRA 270
77 Colton Satterfield USA 268
78 Eki Vainikka FIN 265
79 Ollie Shields GBR 262
80 Alex Nikulin RUS 261
81 Jacob Nedler SWE 260
82 Martti Lainevool EST 259
83 Pete Sawyer GBR 257
84 Markus Manninen FIN 256
85 Paulo Sacaki BRA 252
86 Ben Snowden USA 251
87 Johannes Varkki EST 245
88 Kaarel Pütsep EST 244
89 Joosep Nilk EST 240
90 Rain Randväli EST 238
90 Toshio Takagi JPN 238
92 Misha Rostomyan RUS 236
93 Oliver Kurbas EST 229
93 Matty Long USA 229
93 Brock Olive AUS 229
96 Sean Morr USA 225
97 Gabe Brooks USA 224
98 Daisuke Yoneta JPN 222
99 Arto Arukuusk EST 220
100 Sam Lee HKG 219
100 Taavi Tarmas EST 219
102 John Manaras GRE 215
103 Brad Simms USA 203
104 Eimantas Tunyla LTU 193


Rulakvalifikatsiooni tulemused
[16.03.13] Facebook Twitter

1 Kelvin Hoefler BRA 269
2 Austyn Gillette USA 261
2 Gard Hvaara NOR 261

4 Manny Santiago USA 255
5 Alex Mizurov GER 254
5 Ruben Rodrigues POR 254
7 Woody Hoogendijk NED 253
8 Fernando Bramsmark SWE 252
8 Maxim Habanec CZE 252
10 Phil Zwijsen BEL 245
11 Tiago Lopes POR 242
12 Gosha Konishev RUS 240
13 Didrik Galasso NOR 239
14 Diego Fiorese BRA 236
15 Niilo Nikkanen FIN 234
16 Misha Poponin RUS 229
17 Raul Urberg EST 228
18 Tomas Vintr CZE 227
19 Nikolai Alin FIN 226
19 Samu Karvonen FIN 226
19 Tim Zom NED 226
22 Silver Jõesaar EST 225
22 Max Kruglov RUS 225
22 Jorge Simoes POR 225
25 Lukas Garbaciauskas LTU 221
26 Toomas Seppänen EST 219
27 Timotej Lampe Ignjic SLO 217
28 Rodrigo Albuquerque POR 216
28 Aleksandr Tubin EST 216
30 Dima Dvoynishnikov RUS 214
30 Raitis Helmanis LAT 214
___________________________

32 Artur Nilov LTU 212
33 Mack McKelton GER 211
33 Jonathan Thijs BEL 211
35 Roma Alimov RUS 210
35 Pedro Dylon BRA 210
35 Duarte Pombo POR 210
38 Douwe Macare NED 201
39 Pedro Roseiro POR 199
40 Georges Agonkouin FRA 198
40 Tommy Björk FIN 198
40 Tim Prozorov EST 198
43 Emil Morris LTU 197
44 Jaakko Ojanen FIN 195
45 Marko Padernik EST 190
46 Fabio Montagner ITA 189
47 Kristjan Prik EST 182
48 Afonso Nery POR 181
49 Kasperi Kropsu FIN 180
50 Edgar Kiisa EST 178
50 Eemil Mäkelä FIN 178
52 Guido Stazi ITA 177
53 Hendrik Gross EST 168
53 Gena Kakusha RUS 168
53 Eemil Mäkelä FIN 168
56 Gytis Bliuvas LTU 167
56 Henri Räim EST 167
58 Francesco Gnudi ITA 165
59 Sergei Zorin EST 164
60 Maksims Feofilovs LAT 161
61 Ville Keituri FIN 160
61 Eduards Nehajenko LAT 160
61 Romario Siimer EST 160
64 Ollie Lock GBR 158
65 Madars Apse LAT 152
66 Fricis Strauss LAT 148
67 Jussi Simonen FIN 145
68 Siim Sild EST 143
69 Christofer Kerdt EST 129
70 Davide Holzknecht ITA 127
71 Rain Lindemann EST 120


1 2 3 4 5
Aega jäänud SS13:
LIVE JA TREILER ↓




MEEDIAPARTNERID Sponsor
Valitud sõitja
Jorge Simoes POR
Jorge Simoes POR

Vanus: 17
Kodukoht: Oporto
Sponsorid: DC Shoes, About skateboards, Haze wheels, Kate skateshop
INSTAGRAM
...räägivad Simple Sessionist
Koostööpartnerid Sponsor