Uudised
Rob Darden Simpel Sessionil!
[07.01.10]

Lists are getting more and more insane. This time we've confirmed Rob Darden from Greenville, NC USA.

Breaking new ground is second nature for mr Darden. A connoisseur of both dirt and park, Rob christens new tricks and wows crowds at contests all over the world. In dirt, Darden was the first rider to crank a barspin into a tailwhip and in park, he was the first rider to pull a tailwhip to grind. Taking risks and hitting huge tricks, Rob cements his reputation as one of the best technical riders competing today. He places in the top ranks at almost every competition he enters, not to mention the several CFB gold and silver medals he has in his collection of prizes. With his signature street tech style and zeal for BMX, watch for Rob to continue to pull crowds to their feet and impress the judges at the Simpel Session 10th Year Anniversary event.

Robs latest achievements include bronze medal in 2008 X Games Super Park, nomination for Ramp Rider of the Year in 2008 and an awesome video part in End Search which was also screened at last years Simpel Session Film Festival.Watch Rob Darden killing it at the X Games superpark:


SS10 EESTI SKEIDIMEHED
[06.01.10]

Eestlastest on oodatud kümnendal Sessionil osalema järgmised rulatajad:

Siim Sild
Aleksander Tubin
Edgar Kiisa
Toomas Seppänen
Kristjan Prik
Samuel Oja
Jarmo Kangro
Silver Jõesaar
Hendrik Hundt

Saluut!
Simpel Session 10 juubelipargi disain!
[04.01.10]

Siin see on. Pärast pikkasid otsinguid ning mitmeid visandeid ning plaane oleme lõpuks niikaugel, et on hea meel avalikustada Simpel Session 10 sünnipäevapargi kujundus. Võtsime arvesse läbi ajaloo kõige paremate Simpel Sessioni parkide kõige paremad tunnused ning miksisime need kokku uhiuues kastmes, lisades värskeid ja trendikaid elemente, paljusid detaile ning kooskõlasid. See park on üks Sessioni ajaloo suurimaid ning vihasemaid ja peidab endas pea lõputuid liine nii suuri lende ja gäppe otsivatele uljaspeadele kui ka reile ja ledgesid armastavatele striidihuntidele. Park loob läbimõeldud liinid ja pea piiritud võimalused nii rulameeste kui BMX-ratturite jaoks ning annab ennast kõigi rõõmuks kolmeks päevaks ligi kahesaja maailma tipp rula- ja rattamehe meelevalda.


Kevin Kiraly Kaliforniast
[04.01.10]

On rõõm teatada, et oleme lisanud BMX osalejate nimekirja Kevin Kiraly.
See mees valitseb nii tänaval kui skatepargis ning pole sugugi võõras nägu ka suurtel võistlustel. Peale 2005. aasta Free Flow Tuuri võitu on mees näidanud häid sõite paljudel Dew Touri park võistlustel üle Ameerika. Internetiavarustes võib leida ka küllalt väga häid Kevini videosid ning ka intekaid ja Kiraly on veebsterite seas tuntud kutt nii seal kui siinpool lompi. See on Kevini esimene Simpel Sessioni visiit. Vaata mehe lukus manöövreid Verde Team Edit videost.


Lisandunud on veel mitmeid väga kõvasid kutte. Nendest õige pea.

Itaalia Lakai
[04.01.10]

Mirko Obkircher Itaaliast on lisandunud Sessioni skeiterite seltskonda. Kutt ripib.Simpel Sessioni sünnipäevaplakatid
[04.01.10]


FAT FAVOURITES list - Andres Lainevool
[04.01.10]

FAT FAVOURITES Eesti edukaima ratturiga Simpel Sessionil –
Andres Lainevool
.


Head (uut) Sessioni juubeliaastat! :)
[03.01.10]


Foto meie partner Mpora veebiküljelt.
Piletid müügil 2. jaanuarist!
[31.12.09]

Simpel Session 10 festivalipassid saabuvad müügile EMT esindustesse üle Eesti 2. jaanuaril. Eelmüügist maksab kahe päeva pass 350.- krooni, Simpeli kliendid saavad pileti kätte aga vaid 250.- krooniga.

Festivalil kohapeal maksab kahe päeva pilet 395 krooni. Ühe päeva piletid maksavad kohapeal vastavalt 250.- (esimene päev) ja 295.- krooni (teine päev).

Alternatiivselt on võimalik pilet osta ka Piletilevi Online'ist või Piletilevi müügipunktidest. Piletilevis Simpeli kliendi soodus ei kehti.


Nike6.0 SS09-l
[30.12.09]

Pole kindel, kuidas see lahe video meil kahe silma vahele on jäänud. Igal-juhul siin on Nike6.0 klipp eelmisest Simpel Sessionist. 2010 festaril saab ilmselt näha veelgi hullemat möllu, sest Nike6.0 toob kohale veelgi suurema tiimi.


Vaata teisi Simpel Sessioni videosid siit.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
TeaserSponsor