Skate street:

Georges Agonkouin FRA
Paco Elles GER
Max Beinhofer GER
Simo Mäkelä FIN
Jani Leivo FIN
David Ramos ESP
Mikko Kostamo FIN
Samu Karvonen FIN
Wille Mäkelä FIN
Erik Toivainen FIN
Roope Tonteri FIN
Boaz Aquino ISR
Mack McKelton GER
Teemu Korhonen FIN
Tony Nykänen FIN
Steve Nesser USA
Emeric Pratt USA
Flo Marfaing GER
Harri Puupponen FIN
Juhani Salo FIN
Tommi Puustinen FIN
Rad Mike FIN
Giorgio Zavos GRE
Krzysiek Poskrobko POL
Stephan Günther GER
Jürgen Horrwarth GER
Sergei Krytskyi UKR
Andrei Rizhov UKR
Ben Grove GBR
Aleksander Avdeev RUS
Aleksander Tushev RUS
Aleksei Strukov RUS
Pavel Kuznetsov RUS
Dima Fiodorov LIT
Tomas Jokubonis LIT
Sami Miettinen FIN
Jyri Pitkänen FIN
Edgar Kiisa EST
Martin Halumets EST
Dimas Igo EST
Fabian Verhaeghe BEL
Ramon Hungerbühler SUI
Eduards Nehajenko LAT
Gatis Celminhs LAT
Danny Wainwright GBR
Chris Pfanner AUT
Ross McGouran GBR
Gauthier Rouger FRA
Jo Lorenz GER
Guillaume Mocquin FRA
Christian Vankelst BEL
Chris Aström SWE
Jans Kurzawa POL
Tomas Gailias POL
Enis Fazilov FIN
Jarkko Poropudas FIN
Arturs Bahurcevs LAT
Rudolfs Henčels LAT
Kārlis Bogustovs LAT
Madars Apse LAT
Tomas Vintr CZE
Lukas Danek CZE
Peter Molec CZE
Hendrik Gross EST
Rainer Karmann EST
Ahto Eller EST
Aleksandr Tubin EST
Sergo Semitsev EST
Eron Nõlvand EST
Romario Siimer EST
Jaan Suits EST
Kaur Rank EST


BMX street:

Peter Manaras GRE
Chris Martatos CRE
Martyn Cooper GBR
Kevin Liehn GER
Sven Lehmann GER
James Iveson GBR
Max Herbholzheimer GER
Christian Köhler GER
Tony Watkinson GBR
Ronnie Surridge GBR
Liam Eltham GBR
Mark Webb GBR
Ronnie Remo GBR
Mark Love GBR
Josh Harrington USA
Jim Cielencki USA
Ruslans Kurilins LAT
Oskars Zajarskis LAT
Eduards Zunda LAT
Owain Glegg GBR
Dave Osato CAN
Janek Pietruczuk POL
Dustin Guenther CAN
Dean Hearne GBR
Nicolas Cambon FRA
Mike Miller GBR
Viktor Hollsten FIN
Vasili Borisenko RUS
Pavel Voitov RUS
Jukka-Pekka Mäennenä FIN
Jason Phelan IRL
Luke Marchant GBR
Paul Jeffries GBR
Sergio Layos SPA
Joe Rich USA
Aaron Ross USA
Danny Hickerson USA
Harry Main GBR
Mitch Yeates GBR
Peter Grünfeldt SWE
Travis Johnston AUS/DEN
Pim van den Bos NL
Jon Taylor GBR
Alessandro Barbero ITA
Ben Hennon GBR
Hannu Cools BEL
Sergej Geier GER
Mike Spinner USA
Robin Fenlon GBR
Sebastian Keep GBR
Phil Aller GBR
Dave Mirra USA
Chase Hawk USA
Timm Wiegmann GER
Mark König GER
Björn Heyer GER
Corey Martinez USA
Alistair Whitton GBR
Markus Braumann GER
Senad Grosic AUS
Tobias Wicke GER
Benny Korthaus GER
Markus Wilke GER
Michael Beran CZE
Jan Janecka CZE
Jan Martinek CZE
David Panka CZE
Raigo Suija EST
Anton Ardel EST
Alan Silmann EST
Viktor Ignatenko EST
Kert Petersel EST
Ingvar Neumann EST
Reimo Kiisk EST


New riders are being added to the list of competitors on a daily basis. So check back soon.